O firmie

Nowe i używane domki holenderskie nad morzem

Firma godna zaufania

Domki holenderskie od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, ze względu na swój ponadczasowy design i funkcjonalność. Świetnie sprawdzą się na działce nad morzem, w lesie, czy w górach. Będą dobrym rozwiązaniem dla osób prywatnych, jak też właścicieli pól campingowych. Oferowane przez nas nowe i używane domki holenderskie dostępne są w kilku wariantach, proponujemy także modele na zamówienie. U nas możesz kupić domek w wersji letniskowej, jak i całoroczny domek holenderski.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest własny transport domków holenderskich lub przyczep kempingowych. Dostarczamy zakupione u nas domki holenderskie nowe i używane w dowolne miejsce w Polsce. Dowozimy zamówienie w krótkim czasie. Ponadto przy odległości nieprzekraczającej 100 km, koszt transportu zawarty jest w cenie zakupu. Warto dobrze się zastanowić nad miejscem dostarczenia – możemy od razu przetransportować domek na działkę nad morzem, czy posesję rekreacyjną w górach. Kompleksowość obsługi zamówienia przez naszą firmę, cieszy się uznaniem wśród najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto sprawdzić naszą ofertę domków holenderskich?

Jesteśmy dla Ciebie

W pełni wyposażone

Używane i nowe domki holenderskie są w pełni wyposażone, a więc gotowe do biwakowania na łonie natury, czy też wynajmu dla turystów nad morzem bądź w górach

Lekkie i mobilne

Proponowane konstrukcje są lekkie i mobilne, co zapewnia szybki oraz łatwy ich transport w dowolne miejsce

Atrakcyjne ceny

Dostępne w naszej ofercie rozwiązania stanowią atrakcyjne nieruchomości w niskich cenach

Tuż nad morzem

Znajdziesz nas w Wejherowie - tuż nad morzem!

Całoroczne domki holenderskie, letniskowe przyczepy kempingowe

Sprawdź naszą ofertę

W naszej ofercie posiadamy całoroczne domki holenderskie i letnie oraz przyczepy kempingowe na sprzedaż. Jesteśmy przekonani, że możemy zaoferować każdemu Klientowi produkt i usługi dopasowane zarówno do jego preferencji, ale i możliwości finansowych. Poniżej kilka przykładowych całorocznych domków holenderskich i przyczep kempingowych w naszej ofercie.